08:00
М/с "Сімейка Крудсів".
09:00
М/с "Шоу Шермана та містера Пібоді".
10:00
М/с "Динозаври-залізяки".
11:00
М/с "Черепашки-ніндзя".
12:00
Анімаційний блок "Щоденні дрижаки".
14:00
Анімаційний блок "Відривні пригоди".
16:00
Анімаційний блок "Щоденні дрижаки".
18:00
М/с "Динозаври-залізяки".
19:00
М/с "Черепашки-ніндзя".
20:00
М/с "Шоу Шермана та містера Пібоді".
21:00
М/с "Сімейка Крудсів".
22:00
Анімаційний блок "Відривні пригоди".
00:00
Ігронавти.
08:00
М/с "Сімейка Крудсів".
09:00
М/с "Шоу Шермана та містера Пібоді".
10:00
М/с "Динозаври-залізяки".
11:00
М/с "Черепашки-ніндзя".
12:00
Анімаційний блок "Щоденні дрижаки".
14:00
Анімаційний блок "Відривні пригоди".
16:00
Анімаційний блок "Щоденні дрижаки".
18:00
М/с "Динозаври-залізяки".
19:00
М/с "Черепашки-ніндзя".
20:00
М/с "Шоу Шермана та містера Пібоді".
21:00
М/с "Сімейка Крудсів".
22:00
Анімаційний блок "Відривні пригоди".
00:00
Ігронавти.
08:00
М/с "Сімейка Крудсів".
09:20
М/с "Шоу Шермана та містера Пібоді".
10:10
М/с "Динозаври-залізяки".
11:05
М/с "Черепашки-ніндзя".
12:00
Анімаційний блок "Щоденні дрижаки".
14:00
Анімаційний блок "Відривні пригоди".
16:00
Анімаційний блок "Щоденні дрижаки".
18:05
М/с "Динозаври-залізяки".
19:00
М/с "Черепашки-ніндзя".
19:55
М/с "Шоу Шермана та містера Пібоді".
21:10
М/с "Сімейка Крудсів".
22:05
Анімаційний блок "Відривні пригоди".
00:00
Ігронавти.
08:00
М/с "Сімейка Крудсів".
09:00
М/с "Шоу Шермана та містера Пібоді".
10:00
М/с "Динозаври-залізяки".
11:00
М/с "Черепашки-ніндзя".
12:00
Анімаційний блок "Щоденні дрижаки".
14:00
Анімаційний блок "Відривні пригоди".
16:00
Анімаційний блок "Щоденні дрижаки".
18:00
М/с "Динозаври-залізяки".
19:00
М/с "Черепашки-ніндзя".
20:00
М/с "Шоу Шермана та містера Пібоді".
21:00
М/с "Сімейка Крудсів".
22:00
Анімаційний блок "Відривні пригоди".
00:00
Ігронавти.
08:00
М/с "Сімейка Крудсів".
08:55
М/с "Шоу Шермана та містера Пібоді".
10:10
М/с "Динозаври-залізяки".
11:05
М/с "Черепашки-ніндзя".
12:00
Анімаційний блок "Щоденні дрижаки".
14:00
Анімаційний блок "Відривні пригоди".
16:00
Анімаційний блок "Щоденні дрижаки".
18:05
М/с "Динозаври-залізяки".
19:00
М/с "Черепашки-ніндзя".
19:55
М/с "Шоу Шермана та містера Пібоді".
20:55
М/с "Сімейка Крудсів".
22:00
Анімаційний блок "Відривні пригоди".
00:00
Ігронавти.
08:00
М/с "Сімейка Крудсів".
09:00
М/с "Шоу Шермана та містера Пібоді".
10:00
М/с "Динозаври-залізяки".
11:00
М/с "Черепашки-ніндзя".
12:00
Анімаційний блок "Щоденні дрижаки".
14:00
Анімаційний блок "Відривні пригоди".
16:00
Анімаційний блок "Щоденні дрижаки".
18:00
М/с "Динозаври-залізяки".
19:00
Ігронавти.
19:30
М/с "Черепашки-ніндзя".
20:00
М/с "Шоу Шермана та містера Пібоді".
21:00
М/с "Сімейка Крудсів".
22:00
Анімаційний блок "Відривні пригоди".
00:00
Ігронавти.
08:00
М/с "Сімейка Крудсів".
09:00
М/с "Шоу Шермана та містера Пібоді".
10:00
М/с "Динозаври-залізяки".
11:00
М/с "Черепашки-ніндзя".
12:00
Анімаційний блок "Щоденні дрижаки".
14:00
Анімаційний блок "Відривні пригоди".
16:00
Анімаційний блок "Щоденні дрижаки".
18:00
М/с "Динозаври-залізяки".
19:00
Ігронавти.
19:30
М/с "Черепашки-ніндзя".
20:00
М/с "Шоу Шермана та містера Пібоді".
21:00
М/с "Сімейка Крудсів".
22:00
Анімаційний блок "Відривні пригоди".
00:00
Ігронавти.